High Definition

Cs1.6
 
HomeHomeCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила пред регистрација

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
RageRR;n1.exe
Admin
avatar

Број на мислења : 11
Join date : 2011-02-24

ПишувањеПредмет: Правила пред регистрација   Чет Фед 24, 2011 6:53 pm


Правила пред регистрација се :


- Не постувај линкови со warez/porno/sex и сл.

- Не рекламирај други сервери/веб страни/форуми.

- Не досадви му на админите за да ти дадат admin/moderator.

- Не се расправајте на секоја тема.

- Не спамај премногу.

- Не кради од нашиот форум.

- Имаш право на дупол пост по 24 часа.

- Пожелно е да пишувате на кирилица


ПОЧИТУВАЈ ГИ ПРАВИЛАТА ЗА ДА НЕ ДОБИЕШ BAN
СВАТЕТЕ ГО ОВА ОЗБИЛНО ЗА ДА НЕМА САНКЦИИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://hd-team.macedonianforum.net
 
Правила пред регистрација
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
High Definition :: ۰•● Dobrodojdovte ●•۰ :: .:: Pravila ::.-
Отиди до: